۱۰ نقطه جهان که ازبرای رفتن به آن‌ها به شما پول یا خانه می‌دهند!- اخبار رسانه ها – اخبار تسنیم

به گفته گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، به نقل از فاکس بیزینس، با توجه به مسیر کاهش رشد جمعیت درون بسیاری از مناطق جهان و کمبود نیروی کار، شماری از این مناطق تصمیم گرفته اند که به قصد ترغیب بیشتر مهاجران و جذب آن ها، بورسیه هایی نظیر پول نقد یا زمین مسکونی درون اختیار آن ها قرار دهند. درون ادامه با ۱۰ منطقه مشهور درون جهان آشنا می شود که چنین سیاستی را درون پیش گرفته اند:

۱-آلاسکا- آمریکا

این ایالت که شمالی ترین ایالت آمریکا محسوب می شود یک کمک خرج مادام العمر نظیر یارانه دارد که به افرادی که اثبات کنند که قصد اقامت دائم درون آن را دارند اعطا می کند.

۲-تولسا- آمریکا

این شهر که درون ایالت اوکلاهاما قرار گرفته هست به کسانی که به آن مهاجرت می‌کنند ۱۰هزار دلار پول نقد می پردازد. علاوه بر آن این افراد به مدت وقت سه ماه از تخفیفات محلی برخرودار خواهند بود.

۳-چاتانوگا- آمریکا

این منطقه درون ایالت  تنسی آمریکا ۱۲۵۰ دلار کمک بلاعوض خرج اثاث کشی به ساکنان تازه پرداخت و وامی به ارزش ۱۰هزار دلار درون اختیار آن ها قرار می‌دهد.

۴-همیلتون- آمریکا

این شهر به کسانی که تازه از دانشگاه فارغ التحصیل شده اند و قصد سکونت درون آن را دارند ۱۰هزار دلار پول می دهد و درون صورتی که فرد اثبات کنداستعداد خاصی دارد ماهانه ۳۰۰ دلار کمک خرج دریافت می‌کند.

۵-ساسکا چوان- کانادا

این استان کانادایی که به دلیل شرایط جوی خاصی خود با کمبود نیروی کار ماهر مواجه شده هست وامی تا سقف ۱۵هزار دلار درون اختیار دانشجویانی قرار می دهد که قصد ماندن درون آن را دارند.

۶-لینکلن- آمریکا

این شهر درون ایالت کانزاس خانه ای به مساحت ۱۲هزار فوت مربع تا ۳۵هزار فوت مربع درون اختیار تازه واردین قرار می دهد.

۷-شیلی

این کشور از سال ۲۰۱۰ به قصد جذب کارآفرینان برتر جهان به ویژه درون زمینه تکنولوژی برنامه استارت آپ ایجاد و کمک خرج ای تا سقف ۸۰هزار دلار درون اختیار تازه واردین قرار می‌دهد.

۸-آلبینین- سوئیس

این روستا که درون حال حاضر ۲۴۰ نفر جمعیت دارد به هر فرد بالغ که مایل به زندگی درون آن باشد ۲۵هزار دلار و به هر کودک که مایل به زندگی درون آن باشد ۱۰هزار دلار می پردازد. تازه واردین باید کمتر از ۴۵ سال سن داشته و متعهد شوند دست کم ۱۰ سال درون این روستا زندگی کنند. هم چنین باید حداقل ۲۰۵هزار دلار سرمایه داشته باشند.

۹-بالتی مور- آمریکا

این شهر تا ۵۰۰۰ دلار اعتبار درون اختیار تازه واردان قرار می دهد.

۱۰-کاندلا- ایتالیا

کسانی که درون این شهر ایتالیایی توانایی اجاره خانه و یافتن شغلی با حداقل درآمد ۸۴۲۵ دلار درون سال را داشته باشند می توانند از کمک خرج ۹۱۰ تا ۲۷۷۵ دلاری محلی بهره مند شوند.

منبع:ایسنا

انتهای پیام/

بازگشت به صفحه رسانه‌ها

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *