وزیر مسیر موافق تفحص از قراردادهای خریدهواپیما درون دوران آخوندی هست- اخبار رسانه ها – اخبار تسنیم

به گفته گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، محمدرضا رضایی کوچی درون مصاحبه با مهر، درمورد تحقیق تحقیق و تفحص از وزارت امور خارجه پیرامون صادرات خدمت ها فنی و مهندسی ایران، گفت: قرار بود این هفته ظریف وزیر امورخارجه را ازبرای تحقیق این تحقیق و تفحص به کمیسیون عمران دعوت کنیم ولی وی با رئیس جمهور به کشور عراق مسافرت کرده هست.

وی با بیان اینکه درون زمینه اهمال ازبرای صادرات خدمت ها فنی و مهندسی ایران به کشورهای همسایه دستگاه‌های متعددی مقصر هستند، افزود: وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت مسیر و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی نیز درون این زمینه اهمال‌هایی داشتند ولی شاه کلید این موضوع درون دستان وزارت امور خارجه هست و وزارت امور خارجه باید اقداماتی را درون این زمینه انجام دهد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: امیدواریم هفته آینده ظریف ازبرای تحقیق این تحقیق و تفحص درون کمیسیون حضور یابد.

رضایی کوچی اضافه کرد: تحقیق و تفحص از قراردادهای خرید هواپیما نیز درون دستور کار کمیسیون عمران قرار دارد.

وی با عنوان اینکه اسلامی «وزیر مسیر و شهرسازی» نیز موافق تحقیق و تفحص از قراردادهای واردات هواپیما درون دوران وزارت آقای آخوندی هست، افزود: وی هیچ مخالفتی با این موضوع ندارد و عنوان کرده هست هر اطلاعاتی که درون این زمینه بخواهید، وزارت مسیر و شهرسازی درون اختیار مجلس قرار خواهد داد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: علاوه بر این، تحقیق و تفحص از فرودگاه امام (ره) و CIP این فرودگاه نیز درون دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

رضایی کوچی افزود: درون مورد خرج‌هایی که درون این شرکت فرودگاه‌ها انجام شده و درآمدهایی که نصیب سرمایه گذار می‌شود، ابهاماتی وجود دارد.

وی گفت: تحقیق و تفحص از اجرای پروژه‌های مسکن مهر، اختصاص قیر، تحقیق و تفحص از شرکت‌های فرودگاه‌ها و فرودگاه امام خمینی (ره) از دستور کارهای با اهمیت کمیسیون عمران هست.

انتهای پیام/

بازگشت به صفحه رسانه‌ها

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *