هیچ وقت از بازیگری خودم راضی نیستم- اخبار رسانه ها – اخبار تسنیم

به گفته گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، حمیدرضا پگاه بازیگر سینما و تلویزیون درون گفت‌وگو با میزان، درون خصوص آخرین فعالیت‌های خود درون عرصه بازیگری گفت: درون حال حاضر درون پروژه مشغول نیستم، به این دلیل که پیشنهاد خوبی نیست که بخواهم گیم درون اثری را قبول کنم.

وی درون همین راستا ادامه داد: این روزها پیشنهادات زیادی ازبرای گیم درون سینما، تلویزیون یا شبکه نمایش خانگی دارم ولی همیشه درون انتخاب نقش وسواس داشته و دوست ندارم درون هر کاری گیم کنم، ازبرای من بازیگری نوعی از چالش هست که تا زمانی درون آن قرار نگیرم نقشی را قبول نمی‌کنم.

بازیگر مجموعه تلویزیونی “عاشقانه” درون رابطه با آخرین پیشنهادی که داشته اضافه کرد: آخرین دفعه ازبرای گیم درون مجموعه تلویزیونی “رقص روی شیشه” پیشنهاد گیم درون یکی از نقش‌ها را داشتم که زیاد با آن ارتباط برقرار نکرده و به همین دلیل گیم درون این پروژه را رد کردم.

وی دلیل نگاه دشوار گیرانه خود ازبرای انتخاب نقش را اینگونه توصیف کرد: نگاهی کلی درون من وجود دارد و آن اینکه هیچ وقت صد درون صد از نقشی که گیم می‌کنم و کلاً  از خودم راضی نیستم و آن به این دلیل هست که به شدت درون عرصه بازیگری دشوار گیر و ایده آل گرا هستم، همین سبب می‌شود هر نقشی را هر چند خوب گیم کنم ولی از نظر خودم ایده آل نباشد.

بازیگر کلیپ “دیدن این کلیپ جرم هست” درمورد تاثیر سن درون بازیگری اضافه کرد: من زیاد قائل به سن نیستم ولی درصورتیکه فرض بر این باشد که ازبرای سنین پس از پنجاه سال سینمای ایران نقش خاصی نوشته نمی‌شود، درون سنین قبل از آن هم باید نقشی باشد که ارزش گیم داشته و مرا وسوسه کند، هیچ وقت قائل به این نیستم که با گیم درون هر نقشی پرکار باشم.

وی درون همین راستا ادامه داد: من اهل پیش بینی درون مورد آینده کاری خودم نیستم ولی واقعیت به این صورت هست که درون آینده درصورتیکه کار خوبی پیشنهاد شود با کمال میل آن را می پذیرم ولی درصورتیکه همچنان پیشنهادات ضعیف باشند ترجیح می‌د‌هم درون دوران بلوغ بازیگری خودم هم کم کار باشم.

پگاه با اشاره به حضورش درون جشنواره کلیپ فجر خاطرنشان کرد: آخرین اثر سینمایی که درون آن به ایفای نقش پرداختم اثری به نام “دیدن این کلیپ جرم هست” بود که با استقبال خوبی درون جشنواره کلیپ فجر مواجه شد، هم اکنون درون مورد وقت دقیق اکران این کلیپ خبری به ما داده نشده ولی امیدوارم مورد استقبال عموم مردم نیز واقع شود.

انتهای پیام/

بازگشت به صفحه رسانه‌ها

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *