پراو

مادر شگفت انگیزی که از دختران ۱۷ ساله اش جوان تر است!

۱۶ اسفند ۱۳۹۵

مادر شگفت انگیزی که از دختران ۱۷ ساله اش جوان تر است!

بتازگی عکسی جالب از سه زن زیبا سوژه کاربران فضای مجازی شده است . به گزارش پارس ناز دختر جوان و زیبای ۱۷ ساله ای عکسی را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت و هزاران بار شیر شد و جنجال آفرید . ماجرا ازین قرار بود که یک دختر نوجوان عکسی از خودش در کنار خواهر دوقلویش و مادرشان منتشر کرده است که سوژه جهانی شده است.  عکسی خانوادگی که کایلان ماهومس در حساب توییتر به اشتراک گذاشت تعجب هزاران کاربر اینترنتی را برانگیخت. او با انتشار این عکس نوشت: «من، خواهر دو قلو و مادرم».هزاران کاربر توییتر که با دیدن این عکس که به نظر می رسد سه دختر هم سن و سال هستند شگفت زده شده بودند این عکس را به همراه سوال «به نظر شما کدام مادر است؟» در توییتر به اشتراک گذاشتند.

 

عکس خواهران دوقلو و مادرشان

مادر شگفت انگیزی که از دختران ۱۷ ساله اش جوان تر است!

عکس کایلان ماهومس به فاصله کوتاهی بعد از انتشار، ۵۰ هزار لایک گرفت و ۳۰ هزار بار از طرف کاربران به اشتراک گذاشته شد.کایلان با انتشار مطلبی دیگر به پرسش هزاران کاربر کنجکاو پاسخ داد و نوشت: «زنی که در سمت چپ تصویر کت سیاه به تن دارد مادرم است».

گردآوری: ایران استایل

The post مادر شگفت انگیزی که از دختران ۱۷ ساله اش جوان تر است! appeared first on ایران استایل . مجله اینترنتی ، پورتال خبری و سبک زندگی.