ماجرای نیمروز دلیل اصلی بازگشتم به سینما بود- اخبار رسانه ها – اخبار تسنیم

به گفته گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، حسین مهری بازیگر سینما درون گفت‌وگو با میزان، درخصوص دلیل فاصله گرفتنش از بازیگری سینما گفت: واقعیت امر درون انتخاب نقش کمی وسواس به خرج می‌دهم و شاید دلیل اینکه کمتر درون سینما دیده می‌شوم همین وسواس باشد چون ترجیح می‌دهم هر اتفاقی و شخصیتی را ازبرای گیم قبول نکنم.

وی درون مورد فعالیت‌های خود درون عرصه بازیگری طی سال تازه ادامه داد: درون حال حاضر پس مدتی کم کاری دو کلیپ درون آستانه اکران دارم. درون دو کلیپ “کروکودیل” به کارگردانی “احمد کاوری” و همچنین “ماجرای نیمروز” به کارگردانی محمدحسین مهدویان به ایفای نقش پرداختم که هر دو طی سال جاری اکران خواهند شد.

 

بازیگر کلیپ “چراغ‌های ناتمام” درمورد بازگشت خود به سینما با کلیپ ماجرای نیمروز اضافه کرد: نقش دشوار و به شدت جذابی که امینی و مهدویان درون کلیپ ماجرای نیمروز ازبرای من درون نظر گرفته بودند نقشی نبود که بتوان از آن گذشت و به همین دلیل بود که دوباره گیم درون یک اثر سینمایی را اشتیاق پذیرفتم.

وی درمورد نحوه چگونگی رسیدن به نقش خود درونکلیپ رد خون افزود: گیم کردن شخصیتی مثل عباس زریباف کار بسیار سختی هست. من ازبرای رسیدن به این نقش علاوه بر گپ و گفت با نویسنده و کارگردان بررسی ها بسیاری انجام دادم. البته نقشی که گیم کردم تا حدی معطوف به مستندات بود و از جایی به پس می بایست عناصر دراماتیکی به نقش اضافه می‌کردیم که همین کار را بسیار دشوار می‌کرد.

بازیگر کلیپ ماجرای نیمروز درمورد ادامه همکاری مجدد با محمدحسین مهدویان اظهار کرد: همکاری با محمدحسین مهدویان به واسطه هوش و توانایی که درون کارگردانی دارد همیشه برایم جذاب هست. درون ماجرای نیمروز یک هم این همکاری را تجربه کردم ولی به واسطه پیچیدگی های نقش این همکاری درون قسمت دوم ماجرای نیمروز اتفاقات جذابی را به همراه داشت. مهدویان با اینکه کارگردان جوانی هست ولی توانایی و مهارت بسیار زیادی درون این زمینه دارد که به نوبه خود می تواند ازبرای بازیگر به شدت موثر باشد.

 

مهری درون مورد اکران عمومی کلیپ رد خون اذعان کرد: هم اکنون وقت دقیقی از اکران ماجرای نیمروز عنوان نشده و به نظر من باید توسط تیم تهیه و تولید معلوم شود. این کلیپ نخستین دفعه درون جشنواره کلیپ فجر اکران شد و درون همان وقت توانست مخاطبان را راضی به خانه بفرستد و من به همین دلیل احتمال می دهم درون اکران عموم هم مخاطب از آن استقبال کند.

بازیگر کلیپ کروکودیل درمورد فعالیت‌های آتی خود درون عرصه بازیگری خاطرنشان کرد: پس از گیم درون کلیپ ماجرای نیمروز اتفاقات بسیار جذابی برایم افتاد و از همان وقت جشنواره تاکنون پیشنهادات خوبی داشتم که البته هم اکنون نمی توانم خبر موثقی از آنها ارائه کنم ولی ماجرای نیمروز گامی تازه درون کارنامه سینمایی من بود.

انتهای پیام/

بازگشت به صفحه رسانه‌ها

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *