پراو

جی کی رولینگ درباره ی” هیولاهای شگفت انگیز” صحبت میکند.

۲ آذر ۱۳۹۵

جی کی رولینگ درباره ی” هیولاهای شگفت انگیز” صحبت میکند.

به گزارش ایران استایل جی کی رولینگ نویسنده ی کتاب های هری پاتر در توییتر درباره ی فیلم هیولاهای شگفت انگیز جزییاتی را آشکار کرد و اعلام کرد که ممکن است  شخصیت هایی به این داستان بیایند .او در این مصاحبه که بین طرفدارانش و او در توییتر انجام شد بیان کرد که شخصیت کویینی گلد اشتاین (روح آزاد و سرگردان) با بازی آلیسون سودل برای قسمت دوم این فیلم باز میگردد. و اینکه خط زمانی برای این سری در سال ۱۹۲۶ شروع میشود و در سال ۱۹۴۵ پایان میابد .

نویسنده ی هری پاتر همچنین اعلام کرد که شخصیت نیوت اسکامندر در تمام داستان فیلم شال گردن گروه هافل پاف (گروه های هری پاتر) به سر داشته.این شخصیت که توسط بازیگر معروف هالیوودی ادی ردمین بازی شده این بازیگر کارکتر بسیار قوی ای به این داستان میدهد مخصوصا به گروه هافل پاف که در مجموعه کتاب های هری پاتر اهمیت چندانی به این گروه داده نشد.

جی کی رولینگ توضیح بیشتری در این مورد ندارد و ازطرفداران میخواهد تا صبر کنند تا با شروع فیلم حقایق برملا شود.رولینگ اضافه کرد که ۴ فیلم دیگر نیز در حال ساخت است .

 

ترجمه

www.iranstyle.ir

 

The post جی کی رولینگ درباره ی” هیولاهای شگفت انگیز” صحبت میکند. appeared first on ایران استایل . مجله اینترنتی ، پورتال خبری و سبک زندگی.