با تفکر بسیجی بهترین الگوی اقتصادی درون کشور پیاده می‌شود- اخبار رسانه ها – اخبار تسنیم

به گفته گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، سید ناصر موسوی لارگانی، عضو کمیسیون اقتصادی درون مصاحبه با مسیر دانا؛ درون خصوص چهلمین سال تشکیل بسیج و کمک‌های بسیج به نظام درون ۴۰ سال گذشته، بلافاصله پس از پیروزی انقلاب اسلامی، ارتش ۲۰ میلیونی بسیج به فرمان امام خمینی (ره) تشکیل شد.

وی با بیان اینکه درون آن وقت جمعیت کشور حدود ۳۴ میلیون بود تصریح کرد: هدفی که امام خمینی(ره) از تشکیل این ارتش داشتند این بود که عموم مردم با این تفکر آشنا شده و با وجود افراد خردسال و پیرمرد درون کشور همه مردم را بسیجی نامیدند.

عضو کمیسیون اقتصادی با اشاره به دستاوردهای بسیج درون ۴۰ سال گذشته خاطرنشان کرد: هدف اصلی بسیج پاسداری از کیان انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن و جهاد درون مسیر خدا بوده و هست؛ درون سال های گذشته درون شرایط حساس کشور شاهد بودیم که نیروهای بسیجی همراه ترین افراد با مردم بوده و درون شرایط دشوار به کمک مردم شتافته اند.

موسوی لارگانی ضمن تأکید بر نقش حساس و پیچیده بسیج درون کشور همچنین گفت: دوره چهارم کارکرد بسیج درون شرایطی به آخر می رسد که حضور بسیج درعرصه های گوناگون سازندگی، اجتماعی و فرهنگی با تدابیر روشنگر و راهگشای مقام معظم رهبری به صورت فعال و بالنده به پیش می رود و درون مبارزه با استکبار، قیام درون مقابل انحرافات، تحمل صبر و مبارزه علمی و عملی، تعلیم و تربیت جوانان درون جهت پاسداری از اصول و اهداف انقلاب و نظام فعال هستند.

وی درون ادامه افزود: درون سال های گذشته با استفاده کردن از تفکر و فرهنگ بسیجی و همت بسیجیان توانستیم بهترین الگوی اقتصادی را پیاده سازی کنیم به طوری که گروه های جهادی و سازندگی بسیج تا محروم ترین نقاط کشور را تحت پوشش فعالیت های عمرانی، فرهنگی، اجتماعی و … خود قرار دادند و درون راستای رفع محرومیت از سراسر نقاط کشور کار کردند.

موسوی لارگانی به نقش بسیج درون ۸ سال جنگ تحمیلی پرداخت و عنوان کرد: گروه عظیمی از رزمندگان درون دفاع مقدس از این نهاد مردمی راهی جبهه های نبرد شدند و دستاوردهای مهمی داشتند تا جایی که یکی از مهمترین عوامل شکست صدام حضور بسیجیان درون جبهه بود.

وی با اشاره به حوادث غیر مترقبه درون کشور عنوان کرد: تقریباً هر چند سال یک دفعه استان های کشور درگیر حوادثی نظیر سیل و زلزله می شوند که درون همه این موارد بسیجیان دوشادوش مردم درون صحنه حضور داشته و منشأ خدمت ها و برکات زیادی شده اند.

عضو کمیسیون اقتصادی درون آخر تصریح کرد: سیل گذشته و حضور تعداد زیادی از بسیجیان که وقت و مال خود را درون طبق اخلاص قرار داده و درون مناطق سیل زده به یاری مردم شتافتند دفعه دیگر ثابت کرد که تنها نهادی که درون روزهای دشوار درون کنار مردم ایستاده و آنها را تا آخرین لحظه همراهی می کند بسیج هست.

انتهای پیام/

بازگشت به صفحه رسانه‌ها

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *