ازبرای حضور درون سینما سرمایه و پول حرف اول را می‌زند- اخبار رسانه ها – اخبار تسنیم

به گفته گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، فخرالدین صدیق شریف بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درون گفت‌وگو با میزان، درخصوص آخرین فعالیت خود درون عرصه بازیگری درون سال جاری گفت: واقعیت امر آخرین کاری که انجام دادم گیم درون فصل دوم مجموعه تلویزیونی روزهای بیقراری به کارگردانی “کاظم معصومی” بود.

وی درمورد پیشنهادات تازه ازبرای گیم درون آثار افزود: پس از آن هم یک پیشنهاد تلویزیونی داشتم که نقش را نپسندیدم و درون حال منتظر هستم تا ببینم درون ادامه چه پیش خواهد آمد. البته دیگر بعید می دانم که این سمت سال کاری پیشنهاد شود.

بازیگر کلیپ رسوایی درمورد کم کار شدن خود درون سینما اضافه کرد: به واقع پیشنهاد خوبی از سینما نداشتم که بخواهم گیم درون اثری را قبول کنم. به عنوان بازیگر بر اساس پیشنهاداتی که صورت می گیرد فعالیت می‌کنیم و زمانی پیشنهاد خوبی نباشد طبیعتا ما هم درون آن عرصه کم کار و یا بیکار می شویم.

وی درون همین راستا ادامه داد: درون اصل پیشنهادات کم و بیش هست ولی پیشنهادی که نقش قابل قبولی داشته باشد بسیار کم شده هست. به عنوان مثال همین مجموعه تلویزیونی روزهای بیقراری نقش خوب، متفاوت و دارای هویتی بود که آن را گیم کردم و به شدت از فیلمنامه و حضورم درون این اثر راضی هستم.

صدیق شریف خاطرنشان کرد: فضای امروز سینما فضای عجیبی شده که اکثریت نقش‌ها به عده محدود و خاصی می رسد. این روزها ازبرای حضور درون سینما سرمایه و پول حرف اول را می زند و به همین دلیل به بسیاری از بازیگران قدیمی که از این سرمایه و یا رابطه ها دور هستند گیم نمی رسد.

انتهای پیام/

بازگشت به صفحه رسانه‌ها

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *