احتمال شروع ضبط دورهمی از ۲۸ اسفند- اخبار رسانه ها – اخبار تسنیم

به گفته گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، پیمان قانع طراح دکور برنامه «دورهمی» درون مصاحبه با مهر درمورد طراحی و ساخت دکور این برنامه که قرار هست نوروز ۹۸ روی آنتن شبکه نسیم برود، بیان کرد: از امروز چهارشنبه ۲۲ اسفند کارمان را ازبرای ساخت دکور شروع می‌کنیم.

وی ادامه داد: من چند دفعه پیش از این طراحی‌هایی ازبرای دکور این برنامه انجام داده‌ام ولی از آنجایی که خودم را راضی نمی‌کرد، به نتیجه نرسید و با آقای مدیری گفتگوهای بیشتری درون این زمینه داشتیم.

قانع توضیح داد: ما بیشتر روی طراحی کار کردیم چون می‌خواستیم دکور امسال به نسبت سری‌های قبل بهتر شود و اکنون به طرحی رسیدم که به نظر خودم خوب شده هست.

این طراح دکور اضافه کرد: ما چند دفعه ازبرای طراحی دکور اتود زدیم و درون آخر به صحنه‌ای رسیدیم که درون آن قاب‌هایی از عکس ها مردم ایران را درون جایی شبیه به قصر و موزه می‌بینیم.

وی عنوان کرد: یکی از مشکلات ما این بود که دو ستون مزاحم درون سالن لوکیشن وجود دارد که کمی ما را درگیر کرده بود و به تازگی این مشکل هم حل شده هست.

قانع درون آخر درمورد اینکه ساخت این دکور چند روز وقت می‌برد، گفت: من درون تلویزیون به اورژانس معروف هستم! ولی طی قراری که با آقای مدیری و مصطفی احمدی تهیه‌کننده داریم ۲۶ و ۲۷ اسفند ساخت دکور تمام می‌شود، ۲۸ اسفند هم نورپردازی می‌کنیم تا وارد ضبط برنامه شویم. هرچند آقای مدیری درگیر تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «هیولا» هست و باید باآفیش مجموعه تلویزیونی به صحنه «دورهمی» بیاید.

انتهای پیام/

بازگشت به صفحه رسانه‌ها

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *